آخرین خبرها
سلیمی تاکیدکرد:

ریزش هزینه‌های سنگین درمانی با اجرای کامل طرح تحول سلامت

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ریزش هزینه‌های سنگین درمانی با اجرای کامل طرح تحول سلامت امکان پذیر است،گفت: غربالگری بیماری سرطان باید با جدیت دنبال شود تا بیماری سرطان در مراحل اولیه تشخیص داده شود .

به گزارش عصرآزادی به نقل از خانه ملت،  اصغر سلیمی درباره   وضعیت خدمات رسانی به بیماران سرطانی و صعب العلاج ،گفت: افزایش خدمات رسانی به بیماران  سرطانی و صعب العلاج  برای طی پروسه بیماری  سرطان نیازمند همیاری  بخش دولتی در  کنار بخش خصوصی است زیرا  بیمارستان‌های دولتی با توجه به ازدحام جمعیتی توان  بهبود کیفیت  خدمات را ندارند.

تشخیص  زودهنگام  بیماری سرطانی با نگاه ویژه به غربالگری

 نماینده مردم  سمیرم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه  غربالگری بیماری سرطان باید با جدیت دنبال شود تا بیماری سرطان در مراحل اولیه تشخیص داده شود تصریح کرد:  پشتیبانی غربالگری  و پیشگیری از شیوع  بیماری سرطان نیازمند تزریق اعتبارات برای  توسعه طرح پزشک خانواده است.

همیاری اساتید دانشگاه های پزشکی راهکار اساسی برای افزایش خدمات  کیفی 

 وی ادامه داد: همیاری اساتید دانشگاه های پزشکی راهکار اساسی برای افزایش خدمات  کیفی  در بیمارستان های دولتی است و از  همین  رو افزایش خدمات رسانی به بیماران در بیمارستان های دولتی با همکاری اعضای  هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد تا بتوان خلاء های خدمات رسانی در  حوزه بهداشت و درمان را از نظر کیفی و کمی  با حضور اساتید برجسته دانشگاهی بهبود بخشید.

ریزش بسیاری از  هزینه های درمانی  با اجرای طرح پزشک خانواده

  سخنگوی کمیسیون شوراها  و امور داخلی با بیان اینکه ریزش و کاهش  بسیاری از  هزینه های درمانی در  حوزه  بهداشت و درمان  با اجرای طرح پزشک خانواده به سادگی  امکان پذیر است یادآورشد: کنترل هزینه های درمانی در حوز درمان با توجه به شرایط اقتصادی کشور نیازمند  برنامه ریزی جهت توسعه غربالگری است.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.