آخرین خبرها
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

طرح زوج و فرد خودروها از ۱۵ اسفند در تبریز اجرا می‌شود+مسیرها

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت:طرح زوج و فرد خودروها از ۱۵ اسفند در تبریز اجرا می‌شود.

به گزارش عصرآزادی به نقل از فارس مهدی یوسفی امروز در گفت‌‌وگویی اظهار کرد: طرح تردد زوج و فرد خودروها در زمان پیک تردد در مسیر محدوده مرکزی شهر اجرایی خواهد شد.

وی افزود: طرح زوج و فرد برای کاهش حجم ترافیک از ۱۵ تا ۲۹ اسفندماه در محدوده مرکزی شهر و از ضلع شرقی خیابان دانشسرا و پل قاری، از ضلع غربی خیابان فلسطین تا باغ گلستان، از ضلع شمال سمت جنوبی چایکنار و از ضلع جنوبی خیابان ۱۷ شهریور اجرا خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با بیان اینکه بنابه شلوغی تردد و بالا رفتن حجم ترافیک در اسفندماه این طرح را در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان مورد تصویب قرار دادیم، گفت: قطعا با همکاری رانندگان و شهروندان تبریزی شاهد کاهش ترافیک و سهولت رفت‌وآمد مردم در محدوده مرکزی شهر خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح با کمک پلیس راهور صرفا به مدت ۱۵ روز اجرایی خواهد شد و هدف اصلی کاهش ترافیک بالای روزهای منتهی به آغاز سال است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز یادآور شد: از عموم شهروندان محترم خواهشمندیم تا طی روزهای پانزدهم تا بیست و نهم اسفند در اجرای طرح زوج و فرد خودروها با ما و پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

وی گفت: طرح زوج و فرد به غیر از روزهای تعطیل از هر روز از ساعت۱۰ صبح تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۷ اجرا می‌شود.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.