آخرین خبرها
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر؛

مترو تبریز تحت پوشش شبکه همراه اول قرار گرفت

همزمان با ایام الله دهه فجر و به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مجموعه قطارشهری تبریز تحت پوشش شبکه همراه اول قرار گرفت.

به گزارش عصرآزادی به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه؛ سعید بشیریان بناب با اعلام این مطلب اظهار داشت:‌ با همکاری شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی در راستای افزایش سطح رضایتمندی مسافران ؛ آنتن دهی همراه اول در ایستگاه ها و مسیر سرویس دهی قطارشهری تبریز فعال شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز افزود: آنتن دهی تلفن های همراه یکی از مطالبه های مردمی از آغاز مسافرگیری مترو در تبریز بود که این مهم به ثمر نشست و از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۶ مسافران در حین سفر و داخل قطار های مترو از تلفن همراه خود استفاده می کنند.

بشیریان با بیان اینکه بستر اصلی ارتباطی شبکه همراه اول در مسیر های رفت و برگشت قطار شهری ایجاد شده ؛ ادامه داد : به محض افتتاح هر ايستگاه جديد در خط یک قطارشهری تبریز امكان ملحق شدن آن به پوشش آنتن دهی همراه اول در اسرع وقت فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه در پایان اظهار امیدواری کرد که با سرویس دهی همراه اول در مترو ، بر میزان رضایت عمومی از خدمات قطارشهری بیش از پیش افزوده شود.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.