آخرین خبرها
امام جمعه تبریز:

مردم دزدی مسئولان را تحمل نمی کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تقبیح رواج فرهنگ اشرافی گری در میان مسئولان، گفت: مردم وفادار ایران اسلامی به هیچ عنوان دزدی و اختلاس مسئولان را تحمل نمی کنند.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در یادواره شهدای محله مارالان تبریز، افزود: مسئولان نظام در هر رده ای باید از تجمل گرایی و اشرافی گری به شدت اجتناب کنند، زیرا این امر به طور قطع موجب دلگرمی مردم نسبت به مسئولان می شود.
وی با بیان اینکه خدمت خالصانه و بدون منت برای مردم افتخاری بزرگ برای مسئولان است، یادآوری کرد: ملت بزرگ ایران، مردمی پاک و پایبند به آرمان های انقلاب هستند، بنابراین مسئولان باید خدمت صادقانه و رسیدگی به امورات مردم را جدی بگیرند و آن طور که شایسته است به مردم خدمت کنند.
حجت الاسلام آل هاشم اظهار داشت: طبق توصیه های مقام رهبری سه محور انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن از سوی مردم و مسئولان لازم و ضروری است و برای احیای فرهنگ شهادت و شکست دشمن باید به این کلید واژه های اساسی پایبند باشیم، زیرا در این صورت دشمنان هیچ کاری نمی توانند برای ضربه زدن به انقلاب انجام دهند.
وی، حجاب و امر به معروف و نهی از منکر را لازمه سعادت دنیوی و اخروی جامعه اسلامی دانست و اضافه کرد: برای پاسداری و حفظ ارزش های انقلاب نباید برخی از اصول و عقاید خود را فراموش کنیم.
وی با بیان اینکه اگر امروز مسئولان نظام جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون به خصوص سیاست بین الملل از نظام اسلامی دفاع می کنند به برکت خون شهدا است، یادآور شد: به همین دلیل امروز مسلمانان جهان در دیگر کشورها مانند یمن، عراق، سوریه و افغانستان در مقابل دشمنان و ظالمان زمان ایستادگی می کنند.
حجت الاسلام آل هاشم گفت: امروز دشمنان تلاش می کنند تا با کمرنگ کردن فرهنگ شهادت، عظمت و اقتدار اسلام در جهان را مانع شوند، اما نمی توانند به این هدف شوم خود دست یابند چون نظام اسلامی روز به روز در حال پیشرفت است.
وی، عدالت خواهی، آزادگی و دفاع از مظلومان را وظیفه هر مسلمانی برشمرد و گفت: فرق نمی کند این مظلوم در یمن، سوریه و عراق باشد؛ هر جا لازم باشد از مسلمانان مظلوم جهان باید دفاع کنیم.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.