آخرین خبرها

دستگاه‌های ذی‌ربط گزارشی از قطع درختان ارسباران به دستگاه قضایی نداده بودند

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی بابیان دستگاه‌های ذی ربط گزارشی از قطع درختان ارسباران به دستگاه قضایی ندادند گفت: حمل هرگونه چوب، الوار و درخت به خارج از آذربایجان شرقی ممنوع است.

 به گزارش عصرآزادی به نقل از تسنیم، موسی خلیل اللهی در بررسی علل قطع گسترده درختان منطقه ارسباران بابیان اینکه متاسفانه مراجع رسمی قطع درختان منطقه ارسباران را به دستگاه قضایی گزارش نکردند، اظهار داشت: ما اقدام نامبارک قطع گسترده درختان را از طریق فضای مجازی مطلع شدیم و بر همین اساس پنجشنبه هفته قبل جلسه اضطراری در دستگاه قضایی تشکیل و رئیس کل دادگستری استان دستور دادند تا معاون پیشگیری به موضوع ورود کند.

وی افزود: طی نامه‌ای به دادستان‌های منطقه ارسباران اعلام کرده‌ایم تا گزارشی جامع و دارای تحلیل از وضعیت قطع درختان این منطقه تهیه کرده و آن را به دادگستری کل آذربایجان شرقی تحویل دهند و هم معاونت پیشگیری دادگستری کل آذربایجان شرقی مکلف به پیگیری موضوع قطع درختان منطقه ارسباران شده است.

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه پاسخ مسئولان ذی ربط در ارتباط با قطع درختان ارسباران قانع کننده نیست، گفت: باید این زمینه با مردم شفاف سخن بگوییم و اگر مجوزی برای قطع درختان صادر شده را بگویند و دلایل آن را هم بگویند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.