آخرین خبرها

بارندگی در آذربایجان شرقی امشب قطع می شود

 معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: بارندگی در استان از امشب با خروج سامانه بارشی متوقف می شود.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، محمد اشجعی گفت: فعالیت این سامانه بارشی که از پنجشنبه وارد استان آذربایجان شرقی شد و روز گذشته تمامی نقاط استان را تحت تاثیر قرار داد، بارش برف در بیشتر مناطق را به همراه داشت.
وی اعلام کرد: بیشترین بارش از ایستگاه جلفا به میزان ۱۶ میلی متر و کمترین بارش از عجب شیر به میزان ۰٫۴ میلی متر گزارش شده است.
اشجعی با اشاره به اینکه در زمان حاضر بارندگی در برخی شهرستان ها از جمله جلفا، اهر، مراغه، میانه و ملکان ادامه دارد، افزود: برخی مناطق و محورهای استان مه آلود است .
وی با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته بندر شرفخانه با دمای ۹ درجه سانتی گراد بالای صفر بیشینه دمای استان و ورزقان با ۵ درجه سانتی گراد زیر صفر کمینه دمای استان را داشت، گفت: در این مدت دمای هوا در تبریز بین ۸ درجه سانتی گراد بالای صفر و ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر بود.
معاون اداره کل هواشناسی استان، دمای فعلی تبریز را یک درجه سانتی گراد زیر صفر اعلام کرد و گفت: نسبت به مدت مشابه روز گذشته ۶ درجه سردتر شده است.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.