آخرین خبرها

راه های آذربایجان شرقی با وجود بارش برف باز است

مسئول هماهنگی برف روبی راه های آذربایجان شرقی گفت: راه های استان با وجود تداوم بارش برف و باران باز بوده و تردد در آن ها در جریان است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، غلامرضا رسول زاده روز سه شنبه در گفت و گویی افزود: عوامل راهداری از شب گذشته با شروع بارش برف در محورهای ارتباطی استان مستقر شده و اقدام به کمک رسانی به رانندگان خودروها و مسافران کرده اند.
وی یادآوری کرد: ماموران راهداری استان دیشب به چند خودرو که در اثر لغزندگی از جاده خارج شده بودند کمک و آن ها را به جاده هدایت کردند.
مسئول هماهنگی برف روبی راه های آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای جلوگیری از لغزندگی اتوبان تبریز – زنجان ماموران راهداری دیشب اقدام به نمک پاشی و تیغ زنی این محور کردند، اظهار داشت: هم اکنون تردد در این مسیر به صورت امن در جریان است.
رسول زاده با اشاره به اینکه تاکنون گزارشی مبنی بر بسته شدن راه های روستایی به این اداره کل نرسیده است، ادامه داد: هم اکنون تمامی راه های استان باز بوده و تردد در آن ها در جریان است.
وی از رانندگان خواست برای تردد در گردنه ها و محورهای برف گیر آذربایجان شرقی، خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
طرح راهداری زمستانی از اول آذر تا پایان اسفند با استفاده از ۳۶۲ دستگاه نمک پاش و برف روب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و ۱۹۱ دستگاه اجاره ای این سازمان در آذربایجان شرقی اجرا می شود.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.