آخرین خبرها
سرمربی تراکتورسازی:

تراکتور اهداف بزرگی دارد

 سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه فردا بازی خیلی سختی مقابل فولا اهواز داریم، گفت: همه بازی‌ها از این به بعد برای ما دشوار خواهد بود، چون تیم به جایگاهی رسیده که اهداف بزرگی دارد.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، محمد تقوی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با فولاد خوزستان، در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان سرمربی دائم تراکتورسازی در این تیم تثبیت شده است، گفت: با توجه به اینکه همه سرمربی‌ها موقتی بوده و هیچ وقت سرمربی دائم نداریم، وظیفه خودم می دانم که تا روزی که هستم برای موفقیت تراکتورسازی تلاش کنم و عنوان و سمت برایم مهم نیست.
وی خاطرنشان کرد: مدیریت و مالکیت باشگاه به خوبی از ما حمایت کردند و باید که روی اهداف تیم کار کنیم.
تقوی با اشاره به اینکه معتقد هستم هواداران یار دوازدهم تیم نیستند بلکه روح تیم می باشند، افزود: قول می دهم هم در بازی فردا و هم بازی های آتی با تمام توان برای کسب پیروزی وارد میدان مسابقه خواهیم شد.
سرمربی تیم سرخ پوشان تبریز عنوان کرد: من قبل از حضور در تراکتور فکر نمی‌ کردم این تیم چنین هوادارانی داشته باشد ولی حالا می گویم که فوق‌العاده و لایق بهترین‌ها هستند‌ و ما برای خوشحال کردن آن‌ها همه تلاشمان را به کار خواهیم بست.
تقوی با اشاره به جایگاه تیم حریف در جدول لیگ برتر گفت: فولاد با توجه به داشته‌هایش نباید در جایگاه فعلی باشد و جایگاه آن‌ها نباید ما را گول بزند و به بازیکنان تذکر داده ام که فولاد تیمی است که نباید دست کم گرفت.
وی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تراکتورسازی اعلام کرد: خوشبختانه ما برای بازی فردا مقابل تیم فولاد اهواز بازیکن مصدوم و محروم نداریم.
وی درباره وضعیت بازیکنان خارجی تیمش گفت: تا زمانی که استوکس و اروین قراردادشان لغو شود، بازیکن ما هستند و ما پرونده آن‌ها را نخواهیم بست و مالکیت و مدیریت باشگاه به خوبی می‌دانند که چه تصمیمی در این زمینه بگیرند.
وی در پاسخ به این سوالی در مورد خبرهای منتشر شده در شبکه های مجازی در خصوص پیوستن بازیکنان سرشناس فوتبال به تیم تراکتورسازی گفت: تا جایی که من می‌ دانم مدیریت اقدامی در نقل و انتقالات نکرده و اگر اتفاقی هم بیفتد با نظر کادر فنی خواهد بود، بطوری که برای ۲ مهاجمی که از دست دادیم باید جایگزین داشته باشیم.
تقویبا بیان اینکه تراکتوردر جایی قرار دارد که خیلی از بازیکنان دوست دارند به این تیم پر طرف دار ملحق شوند،افزود: هیچ بازیکنی از تیم جدا نخواهد شد مگر اینکه خودش بخواهد .
سرمربی تیم فولاد اهواز هم با بیان اینکه سیزده روز است به این تیم پیوسته ام، گفت: امیدوارم اولین پیروزی تیمم را در تبریز کسب کنم.
افشین قطبی با معرفی فرشاد سالاروند به عنوان تنها بازیکن محروم بازی فردا مقابل تراکتورسازی خاطر نشان کرد: بقیه بازیکنان در خدمت تیم خواهند بود.
قطبی دلیل پیوستن خود به تیم فولاد اهواز را وجود استعدادهای زیاد فوتبال در این شهر و عشق و علاقه فراوان مردم اهواز به فوتبال و همچنین همکاری با حبیب الله رضایی مدیریت باشگاه عنوان کرد.
سرمربی تیم فولاد با اشاره به اینکه برای اولین بار است در تبریز حضور پیدا می کنم گفت: حضور هواداران ۱۰۰ هزار نفری در این شهر به عنوان نقطه قوت این شهر در عرصه فوتبال می باشد.
تیم های تراکتورسازی و فولاد اهواز آخرین بازی خود در نیم فصل اول لیگ برتر هجدهم را فردا جمعه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می کنند.
تیم تراکتورسازی با ۲۶ امتیاز در رده چهارم و تیم فولاد با ۱۵ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای دارند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.