آخرین خبرها
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل:

توپ بازی های آسیایی در اردبیل تولید می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: توپ مورد استفاده در هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا در اردبیل تولید می شود.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا،  بهمن حسین زاده روز چهارشنبه در بازدید ازشرکت طنین پیک سبلان (بتا) افزود: این شرکت حدود ۱۵ هزار توپ با آرم مخصوص مسابقات و طبق استانداردهای فیفا به سفارش امارات که میزبان این دور از مسابقات آسیایی است، تولید خواهد کرد.

وی اظهار داشت: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی موجود این شرکت موفق بوده و توانسته توپ های مورد نیاز بازی های آسیایی را تولید و تامین کند.

شرکت تولیدی طنین پیک سبلان (بتا) در سال ۱۳۸۶ با هدف خود کفایی در تولید لوازم ورزشی و بهبود کیفیت محصولات داخلی تاسیس و فاز اول آن در سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع که با مدرن ترین و به روزترین ماشین آلات لازم تجهیز شده بود در شهرک صنعتی اردبیل توسط وزیر ورزش وجوانان وقت افتتاح و با نام تجاری بتا فعالیت تولیدی خود را آغاز کرد.
این شرکت توانست در مدت بسیار کوتاهی به موفقیت های بزرگی از جمله انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ و کسب گواهینامه استاندارد ملی ایران و سایر استاندارد های معتبر بین المللی دست یابد.
تولید توپ فوتبال، توپ فوتسال، توپ والیبال، توپ بسکتبال، توپ هندبال و توپ مدیسین بال از جمله تولیدات این شرکت موفق بوده و بیشتر تولیدات آن علاوه بر تامین نیاز داخلی صادر می شود.
هفدهمین دوره رقابت های جام ملتهای آسیا از ۵ ژانویه تا اول فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۱۵ دی تا ۱۲ بهمن سال ۱۳۹۷ با شرکت تیم ملی فوتبال ۲۴ کشور قاره کهن از جمله ایران به میزبانی امارت برگزار خواهد شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.