آخرین خبرها
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی انتقاد کرد:

اعتبارات لازم برای محور چاراویماق – میاندوآب تخصیص نیافته است

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با انتقاد از جذب نشدن بودجه برای محور چاراویماق به میاندوآب گفت: اعتبارات لازم برای محور چاراویماق – میاندوآب تخصیص نیافته است.

به گزارش عصرآزادی به نقل ازمهر، ابوالقاسم سلطانی ظهر امروز سه شنبه در بازدید از جاده چاراویماق – میاندوآب ابراز داشت: این طرح ۲۵ سال است که شروع شده و هم اکنون نیز تعطیل است و باید روند اجرایی این پروژه آغاز شود.

وی همچنین با بیان اینکه اتمام این محور مزایای بسیاری دارد، گفت: صرفه جویی در مصرف سوخت، پایین بودن هزینه نگهداری و حذف پیچ های خطرناک از مزیت های اصلی محور چاراویماق – میاندوآب است.

سلطانی همچنین با تاکید بر اینکه تخصیص نیافتن اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی باعث تعطیلی عملیات ساخت این طرح شده است، افزود: عملیات ساخت این طرح ۱۸۶ کیلومتری از ۲۵ سال پیش آغاز شده که ۵۰ کیلومتر از طول جاده در حوزه شهرستان چاراویماق واقع شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه رایزنی های لازم برای تخصیص این اعتبار با سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام شده است، گفت: در صورت تخصیص اعتبارات لازم عملیات ساخت ۱۰۸ کیلومتر باقیمانده این طرح ادامه می یابد.

وی با تاکید بر اینکه با تخصیص اعتبار لازم تا پایان سال ۹۸ پرونده این طرح به اتمام می رسد، گفت: با تکمیل این جاده مردم بیش از ۱۰۰ روستای اطراف این محور در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی از مزایای آن استفاده می کنند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.