آخرین خبرها
زنوزی:

می‌خواهید تیم ماشین‌سازی را از لیگ کنار بکشم/ نباید اشتباهات داور توجیه شود

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: می‌خواهید تیم ماشین‌سازی را از لیگ کنار بکشم و لیگ با ۱۵ تیم برگزار شود؟

به گزارش عصرآزادی به نقل از فارس، محمدرضا زنوزی در برنامه ۹۰ اظهار داشت: داوری در فوتبال اجتناب‌ناپدیر است و داور هم مانند بازیکن و مربی اشتباه می‌کند، اما ناراحتی من از این است که اشتباهات داوری را توجیه کنند و بگویند گل درست بوده، اما داور اشتباه کرده است.

وی گفت: فیفا و قانون می‌گوید وقتی بازیکن و مهاجم برابر باشند، آفساید گرفته نمی‌شود و گل تراکتورسازی برابر پرسپولیس صحیح بود.

وی در مورد آوردن پرچم ژاپن در ورزشگاه توسط طرفداران تراکتورسازی تصریح کرد: طرفداران پرچم ژاپن را به خاطر سوگیتا به ورزشگاه می‌آورند و ما هفته اول محروم بودیم و از هفته‌های بعدی پرچم ژاپن در ورزشگاه تبریز بوده و ارتباطی به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما ندارد، همانطور که در بازی پرسپولیس هم پرچم کرواسی به خاطر برانکو آورده شده است.

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز افزود: ما می‌خواهیم این جو شکسته شود و فضا به سمت فوتبالی شدن رود و الان تیم‌های پایتخت تریبون دارند و صدای تیم‌های شهرستانی شنیده نمی‌شود.

زنوزی، در مورد استوکس گفت: سعی می‌کنیم وی را حفظ کنیم و باید مدیریت باشگاه با وی صحبت کنند، اما اصول باشگاه از همه چیز بالاتر است و در جلسه امروز وضعیت وی مشخص می‌شود.

 وی خاطرنشان ساخت: از زمانی که مالکیت باشگاه تراکتورسازی را برعهده گرفتم به دنبال ایجاد جوی سالم چه در بازی‌های خانگی و چه بازی‌های خارج از خانه بودم و سعی کردم فضای ناهنجار در فوتبال را از تراکتورسازی دور کرده و از تیم‌هایی که به تبریز می‌آیند، مهمان نوازی کنیم.

زنوزی افزود: با اینکه هواداران پرسپولیس در بازی تراکتورسازی شروع کننده بودند، از هواداران تیم تراکتورسازی تشکر می‌کنم که نجابت خرج دادند و پرسپولیس‌ها که این هفته برای بازی ماشین‌سازی به تبریز بیایند قول می‌دهیم از آنها مهمان‌نوازی کرده و در مورد تعداد تماشاگران تیم پرسپولیس چه در بازی مقابل ماشین‌سازی که در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار خواهد شد و چه در بازی برگشت تراکتورسازی و پرسپولیس محدودیتی برای حضور هواداران پرسپولیس نداریم و از آنها مهمان نوازی خواهیم کرد.

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز یادآور شد: من در هر ۲ بازی تراکتورسازی و ماشین‌سازی به ورزشگاه می‌روم، در مورد باشگاه ماشین‌سازی هم گفتم اگر کسی خریدار این تیم است، بسم الله بیاید و تیم را تحویل می‌دهیم و اصلا می‌خواهید تیم ماشین‌سازی را تعطیل کنم و لیگ را با ۱۵ تیم برگزار کنیم.

وی افزود: من قانون مالکیت فیفا را قبول دارم، اما الان مالکیت تیم استقلال و پرسپولیس با وزارت ورزش است که خودش هم ورزش و فوتبال کشور را اداره می‌کند و یا تیم‌های نفت هم همگی یک مالک مشترک دارند و باید عنوان کنم تشکیلات باشگاه تراکتورسازی و ماشین‌سازی کاملا از هم مجزا هستند.

زنوزی اضافه کرد: خدمتی که خودم به تیم ملی کردم، کمتر بوده است؟ وظیفه‌ام را انجام دادم، یاشاسین ایران، یاشاسین آذربایجان.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.