آخرین خبرها

دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی برنده نداشت

 مسابقه تیم های پرطرفدار تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، عصر امروز/یکشنبه/ با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» در این دیدار از پس تراکتورسازی برنیامدند و تنها به نتیجه تساوی و کسب یک امتیاز آن بسنده کردند.
شروع نیمه نخست با برتری شاگردان «محمد تقوی» همراه بود اما تلاش آنان برای دستیابی به گل بی ثمر بود. درادامه شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» با در اختیار گرفتن توپ و میدان کنترل بازی را در دست داشتند اما تلاش آنان نیز نتیجه بخش نبود. البته به دلیل بارش شدید باران بازی در نیمه نخست کیفیت فنی لازم را نداشت.
نیمه دوم با شروع توفانی تیم پرسپولیس آغاز شد اما بی دقتی مهاجمان این تیم در زدن ضربه آخر باعث شد تا این تیم به گل دست پیدا نکند.
«علی علیپور» و «گادوین منشا» مهاجمان تیم پرسپولیس دراین دیدار پر اشتباه بودند و چندین فرصت مناسب گلزنی را از دست دادند. البته در بعضی از صحنه ها هوشیاری «محسن فروزان» سنگربان تیم تراکتورسازی و دفع به موقع توپ مانع از گلزنی آنان شد.
در نقطه مقابل بازیکنان نامدار و ملی پوش تیم تراکتورسازی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما این فرصت ها نیز بی ثمر و آنان نیز ناکام بودند.
دردقیقه ۵۹ و در مهم ترین اتفاقی که برای بازیکنان تراکتورسازی بدست آمد ارسال «مسعود شجاعی» به درون محوطه جریمه تیم پرسپولیس «احسان حاجی صفی» را درموقعیت گلزنی قرارداد و ضربه سر این بازیکن به گل تبدیل شد اما این گل از سوی داور آفساید اعلام شد.
در این صحنه بازیکنان تیم تراکتورسازی به تصمیم داور اعتراض کردند و بازی برای دقایقی قطع شد.
درحالی که دقایق پایانی این بازی در حال سپری شدن بود بازیکنان تیم پرسپولیس یک بار دیگر فرصت گلزنی داشتند که شوت زیبای «سیامک نعمتی» از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
تیم پرسپولیس با کسب یک امتیاز این بازی ۲۱ امتیازی شد و در رده چهارم و تیم تراکتورسازی نیز با ۲۳ امتیاز در جایگاه سوم ماند.
بیش از ۵۰ هزار هوادار از نزدیک این بازی را که زیر بارش باران برگزار شد تماشا کردند.
ترکیب تیم پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، امید عالیشاه، بشار رسن، علی علیپور، گادوین منشا.
ترکیب تیم تراکتورسازی:
محسن‌ فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان‌ حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی فر، علیرضا نقی‌زاده، مهدی‌ مهدی‌پور، مسعود شجاعی، احسان پهلوان، سوگیتا، اشکان دژاگه.
«محمد رضا اکبریان» قضاوت این دیدار را برعهده داشت او به «کمال کامیابی نیا» بازیکن تیم پرسپولیس و «اشکان دژاگه» بازیکن تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.