آخرین خبرها
معاون هماهنگی اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام:

مالیات همه فعالیت‌های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام به موقع پرداخت می‌شود

معاون هماهنگی اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مورد معافیت مالیاتی این ستاد گفت: تمام فعالیت‌های اقتصادی ستاد مشمول پرداخت مالیات می‌باشد و ستاد اجرایی به اذعان مکرر مسؤولان سازمان مالیاتی از مؤدیان خوب و خوش‌حساب مالیاتی است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از فارس، سید مصطفی سیدهاشمی معاون هماهنگی های اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در حاشیه جلسه کمیته اشتغال خوزستان در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر معافیت مالیاتی ستاد اجرایی فرمان امام گفت: تمامی فعالیت های اقتصادی ستاد مشمول پرداخت مالیات می باشد و ستاد اجرایی به اذعان مکرر مسئولین سازمان مالیاتی از مودیان خوب و خوش حساب مالیاتی می باشد و همیشه مالیات خود را در زمان مقرر پرداخت کرده است.

سیدهاشمی افزود: همان گونه که مسئولان سازمان مالیاتی در اصلاح خبر نادرست منتشر شده بیان کردند، به استناد تبصره‎های ماده ۲ قانون مالیات های مستقیم، کلیه فعالیت های اقتصادی بنیادها و نهادهای انقلاب اسلامی و همچنین وزارتخانه ها و شهرداری ها به هر نحوی، مشمول پرداخت مالیات بوده و معافیتی ندارند. بر همین اساس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ، مالیات عملکرد کلیه فعالیت های اقتصادی خود و همچنین کلیه مالیات های تکلیفی و ارزش افزوده را در سالهای گذشته پرداخت نموده است.

وی در پایان افزود: این در حالی است که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام نه تنها از یک ریال بودجه دولتی استفاده نمی کند بلکه تمام درآمدهای فعالیت های اقتصادی خود را صرف فعالیت های محرومیت زدایی و امور خیریه و عام المنفعه به خصوص در حوزه های اجتماعی می نماید.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.