آخرین خبرها
استاندار آذربایجان‌شرقی:

ظرفیت ترمینال مسافربری فرودگاه تبریز ۲ برابر می شود/ احداث آشیانه و تعمیر هواپیماهای پهن پیکر در فرودگاه تبریز

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اداره کل فرودگاه‌های کشور بیش از ۳۰ میلیارد تومان در پروژه‌های مختلف مجموعه فرودگاه تبریز در حال سرمایه‌گذاری است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از فارس  مجید خدابخش شب گذشته در بازدید از فرودگاه تبریز بر ضرورت بهسازی و تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های در دست اقدام مجموعه فرودگاه تبریز تاکید کرد و اظهار داشت: تکمیل و توسعه زیرساخت های جامع حمل و نقل هوایی، سبب رونق گردشگری و توسعه سرمایه گذاری در استان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل فرودگاه‌های کشور بیش از ۳۰ میلیارد تومان در پروژه‌های مختلف مجموعه فرودگاه تبریز در حال سرمایه‌گذاری است.

خدابخش افزود: برخی از این طرح‌ها تا یک ماه آینده افتتاح و باقیمانده آنها تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد که در این صورت ظرفیت پارکینگ و ترمینال مسافربری فرودگاه تبریز به دو برابر افزایش می‌یابد.

استاندار آذربایجان شرقی احداث آشیانه و تعمیر هواپیماهای پهن پیکر توسط بخش خصوصی و ایجاد اشتغال برای حداقل ۴۰۰ نفر را در تبدیل فرودگاه تبریز به مرکز فنی صنعت هوایی مهم ارزیابی کرد.

وی از نخستین آشیانه شرکت هواپیمایی آتا در شمال‌غرب کشور که در فرودگاه شهید مدنی تبریز در حال احداث است، بازدید کرد.

با بهره برداری از این پروژه اوورهال کردن هواپیما تا سطح سی چک و سایر خدمات نه تنها برای ناوگان هواپیمایی آتا بلکه به سایر ایرلاین های داخلی و خارجی نیز فراهم می شود.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.