آخرین خبرها
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی خبرداد:

برگزاری چهارمین نشست همکاری‌های بین بخشی ایران و ترکیه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری چهارمین نشست همکاری‌های بین بخشی ایران و ترکیه ۱۳ و ۱۴ آبان ماه در تبریز خبر داد.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایسنا، علی جهانگیری در دومین نشست هماهنگی این نشست اظهار کرد: این نشست دوروزه با حضور حدود ۴۰ نفر از متخصصین بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، دانشگاهی، علمی  و گردشگری از کشور ترکیه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به‌ضرورت توسعه همکاری‌های بین بخشی استان‌های مرزی با کشورهای همسایه گفت:در برگزاری این نشست استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان  در راستای تعمیق روابط  متقابل با حضور  کارشناسان و متخصصین امر همکاری می‌کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، همچنین از برگزاری شش پانل تخصصی  شامل  چشم‌انداز همکاری‌های صنعتی، تجاری و سرمایه‌گذاری، همکاری در حوزه‌های علمی و دانشگاهی، همکاری در حوزه امنیت و مناسبات مرزی، همکاری در حوزه کنسولی و گردشگری، همکاری در حوزه انرژی و حمل‌ونقل و دیپلماسی عمومی، فرهنگ و رسانه در این نشست دوروزه خبر داد.
جهانگیری، گفت: افتتاحیه این نشست نیز با حضور مسئولان ارشد استان‌های همکار و معاون و مسئولان ارشد وزارت امور خارجه ۱۳ آبان ماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: گروه حاضر همچنین با حضور در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی rinotex2018 از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.