آخرین خبرها
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید:

نظر بیشتر نمایندگان به رحمانی مثبت است

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: نظر بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رضا رحمانی ّرای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مثبت است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، شهاب الدین بیمقدار با بیان اینکه احتمال رای آوردن رحمانی از مجلس زیاد است، افزود: امروز رحمانی در جلسه فراکسیون امید حضور یافت و برنامه های خود را برای تصدی این وزارتخانه ارایه کرد.

وی با بیان اینکه نظر فراکسیون امید درباره پیشنهاد رحمانی برای تصدی وزارت صنعت پس از رای گیری از اعضا روز شنبه اعلام می شود، اظهار داشت: از جمله برنامه های شاخص اعلام شده رحمانی، تلاش برای حل مشکلات کارخانه ها در کوتاه مدت، جوان گرایی و انتخاب معاونان توانمند برای حل مشکلات فعالان این حوزه است.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر یادآوری کرد: در این جلسه رحمانی اعلام کرد که به برنامه ششم مجلس پایبند بوده و برای تحقق آن تلاش خواهد کرد.

بیمقدار ادامه داد: وی به اعضای فراکسیون امید اعلام کرد که با شرایط و وضعیت حوزه صنعت، معدن و تجارت آشناست و تا حد توان خود برای کاهش مشکلات و رشد و پیشرفت این حوزه تلاش می کند.
رضا رحمانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی، فرهاد دژپسند برای وزارت اقتصاد و امور دارایی و محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه طی نامه ای از سوی رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.

رضا رحمانی، نماینده سه دور مجلس شورای اسلامی از تبریز، اسکو و آذرشهر، پیش از این قایم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت بود و در حال حاضر سرپرست این وزارت خانه است.
رحمانی همچنین در زمان حضور در خانه ملت، ریاست کمیسیون صنعت و معدن این نهاد قانونگذار را بر عهده داشت.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.