آخرین خبرها
در مسیر سرعین- تبریز؛

مرحله پنجم تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان استارت خورد

ظهر امروز پنج شنبه مرحله پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان در مسیر سرعین- تبریز استارت خورد.

به گزارش عصرآزادی، مرحله پنجم این تور مسافت ۱۹۸ کیلومتری بین سرعین در اردبیل تا تبریز است. ۶۵ رکابزن در این مرحله حاضر هستند.

روز گذشته ژیروس دکر از تیم آلکتو هلند قهرمان مرحله چهارم از سی‌وسومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان شد.

در مجموع تیمی چهار مرحله تیم تارتلتو بلژیک با ۴۹ ساعت و ۴۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه در رتبه نخست، بایک اید آلمان با ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه اختلاف در رده دوم و تیم الکتو هلند نیز با ۲ دقیقه و ۳۸ ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول در رتبه سوم جای گرفته‌اند.

تا این مرحله از مسابقات، در مجموع انفرادی و پیراهن طلایی “دیمیتری سوکولوف” از تیم ملی روسیه با ۱۶ ساعت و ۳۰ دقیقه و ۳۵ ثانیه، “مرون آبراهام” از تیم بایک اید آلمان با فاصله زمانی ۳ دقیقه و ۱۲ ثانیه و “آبرام استوکمن” از تیم تارتلتو بلژیک با ۳ دقیقه و ۳۶ ثانیه اختلاف به تربیت در رده‌های اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

در بخش امتیازی یا پیراهن سبز نیز “دیمیتری سوکولوف” روس صدرنشین است اما باتوجه به اینکه پیراهن طلایی را در اختیار دارد، این پیراهن در مرحله پنجم بر تن دومین نفر برتر امتیازی یعنی محمد گنج‌خانلو از تیم پیشگامان کویر یزد می‌باشد.

در بخش کوهستان، سعید صفرزاده رکابزن ملی‌پوش تیم شهرداری تبریز با ۳۲ امتیاز اول، امیر کلاهدوز از تیم پیشگامان کویر یزد با ۲۷ امتیاز دوم و جعفر علیزاده دیگر دوچرخه‌سوار تیم شهرداری تبریز با ۲۰ امتیاز سوم هستند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.