آخرین خبرها

آیین اختتامیه چهار رشته المپیاد سیزدهم برگزار شد

مراسم اختتامیه چهار رشته ورزشی سیزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی در رشته های تکواندو، کشتی، شنا و کاراته در سالن شهید شایان مهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

برگزاری آیین اختتامیه این چهار رشته ورزشی با استقبال گسترده ورزشکاران  شرکت کننده در این رشته ها و مسوولان وزارت بهداشت، درمان و  آموزش پزشکی همراه بود.

لحظات اهدای مدال ها و کاپ های رشته های یاد شده  با غریو شادی و خوشحالی مدال آوران و اعضای تیم های آنها همراه بود  و نشاط ناشی از این حرکت جمعی فضای سالن شایان مهر را آکنده بود.

جعفر جهانی، مسئول انجمن رشته تکواندوی وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی در این آیین به مقام های تیمی این دوره از مسابقات تکواندو وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: در این دوره از المپیاد تیم های دانشگاه های علوم پزشکی گیلان، شهید بهشتی و شیراز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از ان خود کردند.

در ادامه این مراسم از مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، یزد و تبریز دعوت شد تا برای اهدای مدال ها به ورزشکاران مقام آور به روی صحنه بروند.

در این اختتامیه از مقام های اول تا سوم در اوزان منفی ۵۴، منفی ۵۸، منفی ۶۳، منفی ۶۸، منفی ۷۴، منفی ۸۰ و منفی ۸۷ کیلو گرم با اعطای مدال های طلا، نقره و برنز تجلیل شد.

در ادامه برنامه اختتامیه رشته های چهارگانه المپیاد سیزدهم، مهرداد کریم پور، مسئول انجمن کشتی وزارت  بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گزارشی از فعالیت های این انجمن در زمینه کمک به توسعه ورزش کشتی در وزارتخانه ارایه داد.

کریم پور از کسب مقام اول تیمی مسابقات کشتی توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۱۳۲ امتیاز، مقام دوم مشهد با ۸۶ امتیاز و رتبه سوم اهواز با ۸۰ امتیاز خبر داد.

در ادامه از مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی شهرکرد، اهواز و همدان دعوت شد تا با حضور بر روی صحنه، مدال ها را در وزن های ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ به ورزشکاران دارای مقام اول تا سوم اهدا کنند.

اجرای زنده و دلنواز گروه موسیقی هارمونی به مدیریت استاد بهرام ابراهیمی و خوانندگی احد فرزین، فضای سالن برگزاری آیین اختتامیه را آکنده از ششادی و نشاط کرد.

بخش اهدای مدال و کاپ های ورزش کاراته با نمایش کلیپ کوتاهی از خلاصه این دوره از مسابقات کاراته شروع شد.

مسئول انجمن کاراته وزارت بهداشت و درمان با حضور بر روی صحنه شرح مختصری از فعالیت های انجمن کاراته و مقام آفرینی ورزشکاران و تیم ها در المپیاد سیزدهم  پرداخت.

در ادامه مدیران تربیت بدنی دانششگاه  های علوم پزشکی بوشهر، قزوین و تبریز با اهدای مدال ها به مقام اول تا سوم ورزشکاران کاراته سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در اوزان منفی ۵۵، منفی ۶۷، منفی ۷۵ و منفی ۸۴ کیلوگرم از آنان تجلیل کردند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.