آخرین خبرها

دوباره با مردم/ما در جنگ اقتصادی هستیم

عصرآزادی_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی امروز در آئین تکریم و معارفه معاون امورعمرانی فرمانداری تبریز، اقدامات دولت تدبیر و امید در حل مشکلات داخلی و خارجی کشور را چنین تشریح کرد: دولت تدبیر و امید، مدبرانه وضعیت جامعه را از شرایط سخت به شرایط دارای محبوبیت سوق داده و توانسته بود در مسائل داخلی، آرامش سیاسی و اجتماعی و روانی وامید ایجاد کند.همچنین از نظر اقتصادی تورم به زیر ۱۰ در صد کاهش پیدا کرده بود. در روابط بین المللی سیاست جلوگیری از بحث ایران حراسی را به خوبی پیش برده و بحث ایران حراسی در دنیا به همکاری و تعامل تبدیل کرده بود.
رحیم شهرتی فر از دلایل به عقب افتادن رونق اقتصادی و افزایش تورم،گفت: دولت در راستای رونق اقتصادی کشور برنامه ریزی و در حال حرکت بود و همین پیشرفت در عرصه اقتصاد باعث شد در صحنه بین الملی سازمان منافقین و دشمنان داخلی دست به دست داده تا از شرایط و مسیری که جمهوری انقلاب اسلامی از مشکلات نجات و شرایط را بهبود می بخشد جلوگیری کنند.
وی  هدف آمریکا را ترویج ناامیدی و بی اعتمادی و تنش روانی در جامعه ایران دانست و بیان کرد: افزایش تورم باعث ایجاد نگرانی و بی اعتمادی در جامعه شده است و ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم.
وی در راستای خط مشی جمهوری اسلامی خطاب به دولت و نهاد های مربوطه گفت: به نظر من جنگ بین امید و نامیدی، اقتدار و ضعف است. دولت و نهادهای مربوطه، خط مشی ما نشان دادن اقتدار و تلاش برای پیروزی امید در مقابل نامیدی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی نمونه ای از وظایف مسئولین و مقامات را چنین یاد آور شد: به غیر از وظایف اداری، وظیفه آگاه سازی جامعه را بر عهده داریم تا در این جنگ روانی واقتصادی سرافراز باشیم. هر جایی که آگاهی و سطح فرهنگی جامعه زیاد است هیچکس با حرکت های اغتشاشی همراهی نمیکند.
وی ایجاد میز خدمت حضوری و الکترونیکی در سازمان ها را یه حرکت بسیار مهم و ارزشمندی دانست و گفت: وظیفه میز خدمت راهنمایی صحیح مراجعین و ارائه خدمت بهینه است.
وی اظهار داشت: الان شعاری که ما باید مطرح کنیم و دنبالش باشیم؛ شعار دوباره با مردم است، برای اینکه با پشتیبانی و مشارکت مردم مسائل حل میشود. وظیفه مسئولین ایجاب میکند در هر حوزه و هر نارضایتی که مطرح را هست بشنوند و آن نارضایتی را بر طرف کنند. باید رضایت مردم را جلب کنیم و بخاطر مردم هست که ما در پشت میز ها نشسته ایم.
در ادامه این آیین ضمن تقدیر از زحمات ۴ ساله احمد اسدی،بابک رضی منش به عنوان معاون امور عمرانی فرماندار تبریز معرفی شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.