آخرین خبرها

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان شرقی از بررسی درخواست های جدید عضویت در این تشکل رسانه ای خبر داد

اسد فلاح با اشاره به برگزاری چهل و دومین جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در این جلسه که به صورت فوق العاده و در آستانه ۱۷ مرداد ( روز خبرنگار ) برگزار شد، درخواست های ۲۱ نفر از اصحاب رسانه برای عضویت در خانه مطبوعات استان با حضور بازرسان اصلی بررسی شد.

وی افزود: در نتیجه بررسی درخواست کنندگان، عضویت اولیه ۱۳ نفر از متقاضیان که شرایط آنان منطبق با مفاد اساسنامه جاری خانه مطبوعات بود، از سوی اعضای هیئت مدیره و بازرسان مورد تأیید قرار گرفت و مراتب جهت تکمیل فرایند نهایی از طریق سامانه به ارشاد استان، اعلام وضعیت شد.

فلاح ادامه داد: از ۱۳ نفر همکار رسانه ای که عضویت آنان توسط هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات به تأیید رسید، سه نفر مشمول درخواست عضویت افتخاری بودند.

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان شرقی با تأکید بر اهتمام اعضای هیئت مدیره این تشکل رسانه ای و فعال استان در خصوص تسریع در روند بررسی درخواست های جدید عضویت، کاهش فاصله زمانی این پروسه را از رویکردهای اخیر خانه مطبوعات عنوان کرد و گفت: استقبال اصحاب رسانه استان برای عضویت در خانه مطبوعات، علت اصلی اتخاذ چنین تصمیمی از سوی اعضای هیئت مدیره است.

اسد فلاح، همچنین با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار به کلیه همکاران و فعالان رسانه ای استان به ویژه، اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی، برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص شناسایی، معرفی و تجلیل از پدیدآورندگان، مؤلفان، صاحبان و ناشران کتاب از میان اعضای عضو و غیرعضو خانه مطبوعات را خاطرنشان کرد و افزود: فراخوان مربوطه منتشر شده، و به زودی نتایج آن که با استقبال فعالان رسانه ای دوستدار کتاب همراه بوده است، اعلام خواهد شد.

وی، انتشار فراخوان طراحی پوستر برای دو رویداد مهم و آتی «جشنواره» و «نمایشگاه» استان را حاصل پیگیری و تحقق برنامه «مشارکت محور» خانه مطبوعات با اعضای عضو این تشکّل رسانه ای عنوان کرد و یادآور شد: به صاحبان پنج طرح منتخب و برگزیده، از سوی خانه مطبوعات استان جوایز و لوح افتخار اهدا خواهد شد.
رئیس خانه مطبوعات استان، در پایان برگزاری دوره های آموزشی را حائزاهمیت دانست و یادآور شد: علاوه بر پیگیری مقدمات برگزاری دوره های آموزشی تخصصی متعدد، مصمم هستیم کارگاه های آموزشی با سرفصل های اقتصاد رسانه و بازاریابی رسانه را نیز به همت کمیته آموزش خانه مطبوعات استان و به صورت رایگان برای اعضای عضو، برگزار کنیم.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.