آخرین خبرها

بانک‌هایی را که در نبرد اقتصادی همراهی ندارند، به عنوان ستون پنجم دشمن می‌شناسیم

عصرآزادی – استاندار آذربایجان شرقی خطاب به مسوولان برخی بانک ها و دستگاه هایی که در مسایل اقتصادی استان کارشکنی می کنند، گفت: مسوولان بانک هایی که عملکرد آنان در این نبرد اقتصادی صفر بوده و دستگاه ها را در این نبرد کمک نمی کنند، ستون پنجم دشمن به حساب می آیند.

وی روز شنبه در کارگروه اشتغال استان با بیان اینکه اکنون کشور ما در نبرد اقتصادی با دشمن به سر می برد، افزود: همه مسوولان بانک ها، دستگاه ها و نهادها باید با کمک هم برای مقابله با این جنگ تلاش کنند.

وی افزود: مدیرانی که در این وضعیت ناگوار اقتصادی جامعه، همراهی‌های مورد انتظار را نمی‌کنند از نظر ما هیچ فرقی با ترامپ، نتانیاهو و آل سعود ندارند و باید استان را ترک کنند.

خدابخش از مدیران بنگاه های اقتصادی نیز خواست سرمایه خود را از بانک هایی که با دولت همکاری نمی کنند و عقیده ای به مشتری مداری ندارند خارج کرده و به بانکی ببرند که با دولت همکاری داشته و مشتری مداری را در اولویت خود قرار می دهد.

استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از صحبت‌های خود نسبت به وجود توجیه اقتصادی طرح‌های ارائه شده توسط بانک‌ها و مشاوران اقتصادی تذکر داد و افزود: ما باید رقم مصوب طرح‌های اشتغال را جذب کنیم و برای تحقق این امر بانک‌ها و شرکت‌های مشاوره معتبر باید توجیه اقتصادی طرح‌ها را بررسی کنند.

وی از مدیران بنگاه های اقتصادی نیز خواست سرمایه خود را از بانک هایی که با دولت همکاری نمی کنند و عقیده ای به مشتری مداری ندارند خارج کرده و به بانکی ببرند که با دولت همکاری داشته و مشتری مداری را در اولویت خود قرار می دهد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.