آخرین خبرها

سرمایه گذاران جهادی عمل کنند

عصر آزادی _ استاندار آذربایجان شرقی دراولین همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان هریس گفت:  ما در جنگ اقتصاد به سرمی بریم و سرمایه گذاران و کارآفرینانی که به ارزش ها ، فرهنگ، ملت و دولت اعتقاد دارند غیرت به خرج داده و جهادی عمل کنند.

مجید خدابخش با اشاره به دیدار خود از ۴ واحد تولیدی موفق دربستان آباد بیان کرد: این واحد ها با تمام توانمندی و قابلیت ها به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و صادرات مشغول هستند.

خدابخش تشریح کرد: این ها نشانه آمادگی  ما برای مقابله جنگ اقتصادی آمریکاست و اگر ما با هم باشیم می توانیم با حیله و توطئه های آن ها مقابله کنیم؛ ما با عزت و سرافرازی می توانیم از این سد ها عبور کنیم.

وی از بهره برداری نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی هریس با ۳۲ میلیون یورو سرمایه گذاری تا قبل از اسفند و همزمان با چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی نیز خبر داد.

وی افزود: یکی از اولویت های ما اتمام بزرگراه تبریز – اهرمی باشد که یک فرصت طلایی برای هریس است؛ ۳۵ کیلومتر آن در ۳ ماه گذشته احداث شده و ۱۲ کیلومتر آن در دست تکمیل است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به ظرفیت های بالای صنعتی و کشاورزی استان گفت: ۲٫۴ میلیارد دلار کالا از استان آذربایجان شرقی صادرات شده که ۵۰۰ میلیون دلار آن فقط شکلات بوده است؛ ما در صنایع غذایی ظرفیت خوبی داریم و به سوئیس که مرکز شکلات دنیا هست  شکلات صادر می کنیم .

 

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.