آخرین خبرها

برد غرور آمیز تیم ملی نوجوانان والیبال ایران در مقابل سریلانکا

به گزارش عصرآزادی -در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا دوتیم ایران و سریلانکا در سالن پورشریفی به مصاف هم رفتند؛که تیم ملی توانست با برد مقتدرانه ۳ بر ۰ در مقابل سریلانکا دست یابد.
با این نتیجه شاگردان وکیلی به مرحله بعد سعود کرده و باید درمقابل هند به میدان بروند.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در جمع خبرنگاران گفت: هر کدام از بازی‌های پلی‌آف بازی‌های مرگ و زندگی هستند، مخصوصاً برای بازیکنانی که در رده سنی نوجوانان هستند و بازیکنان من که یک بازی را از دست داده بودند، از لحاظ روحی و روانی بیش از پیش به این پیروزی نیاز داشتند.
محمد وکیلی خاطرنشان کرد: سریلانکا تیم خوبی است و با انگیزه به دیدار ما آمده بود، اما ما در کشور خودمان بازی می‌کنیم و بازی را باید طوری مدیریت می‌کردیم که غافلگیر نشویم؛ مقابل سریلانکا هم در ست اول با هیجان وارد زمین شدیم، اما به مرور با آنالیزی که داشتیم توانستیم بر حریف‌ خود چیره شویم.
وی عواملی از جمله :استراحت ،تمرین و آنالیز بهتر نسبت به بازی قبل و تماشاگران پرشور تبریزی را باعث پیروزی این بازی دانست و یاد آور شد ما در بازی مقابل هند نیز به تماشاگران نیاز داریم.
کومارا ونداکن سرمربی تیم سریلانکا هم درباره شکست مقابل ایران گفت: وقتی که قرار بود طبق قرعه با تیم ایران بازی کنیم، می‌ دانستیم که بازی سختی در انتظارمان است، درست است که ایران در آسیا تیم قدرتمندی است و حرف اول را می‌ زند، اما در رده ملی بازیکن باید حرفه‌ ای باشد و باید بگویم که بازیکنان ما هم امروز خوب بازی کردند.
وکیلی یادآور شد: ما در بازی قبل مقابل چین تایپه غافلگیر شدیم، اما سعی کردیم در این دو روز مسائل مختلف را اجرا و روی روح و روان بچه‌ها کار کنیم.
دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا از ۸ تا ۱۵ تیر به میزبانی شهر تبریز در ۲ سالن شهید پورشریفی و شهید اقدمی برگزار می‌شود.
‌‌‌ایران، ژاپن، کره‌جنوبی، چین، چین تایپه، تایلند، استرالیا، سریلانکا، هنگ‌کنگ، عمان، هند، قزاقستان، نیوزلند، پاکستان، قطر، مالزی و ترکمنستان تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا هستند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.