آخرین خبرها
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی:

باشگاه تراکتور به مزایده گذاشته شد

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی اعلام کرد: آگهی مزایده فروش این باشگاه صبح امروز – شنبه – در روزنامه دنیای اقتصاد چاپ شد.

به گزارش عصرآزادی به نقل از ایرنا، عباس الیاسی پس از انتصاب به عنوان سرپرست این باشگاه، بحث حسابرسی و انجام کارهای مالی و کارشناسی را آغاز کرد.
بر پایه این گزارش، با توجه به شرایط تراکتورسازی، به دنبال فراهم کردن بستر واگذاری این باشگاه بود که در نهایت این وعده خصوصی سازی الیاسی امروز محقق و آگهی مزایده باشگاه به چاپ رسید تا متقاضیان کسب مالکیت باشگاه تراکتورسازی اقدام لازم را در این خصوص انجام دهند.
در این فراخوان آمده است: ‘شرکت تراکتورسازی ایران در نظر دارد ۱۰۰ درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز را واگذار کند.’
این فراخوان از متقاضیان خواسته تا درخواست کتبی خود را از تاریخ درج آگهی در ۲۲ اردیبهشت ماه جاری به مدت ۷ روز به آدرس: تبریز، جاده سردرود، شرکت تراکتورسازی ایران، ساختمان مرکزی – دبیرخانه تحویل یا به صندوق الکترونیکی شرکت به آدرس E-mail: info@itmco.ir ارسال کنند.
در این فراخوان ضمن تاکید بر فروش ۱۰۰ درصدی سهام باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده، شرکت تراکتورسازی در رد یا قبول پیشنهادها مختار است.
باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز، که بیشتر به صورت مخفف تراکتور در بین طرفداران خود شناخته می‌شود، یکی از پرهوادارترین باشگاه‌های فوتبال ایران است.
این تیم سال ۱۳۴۹ خورشیدی با حمایت کارخانه تراکتورسازی در شهر تبریز بنیان‌گذاری شد و اکنون سپاه عاشورا مسئولیت آن را برعهده دارد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.