آخرین خبرها
توسط سخنگوی شورای شهر تبریز

خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری تبریز تکذیب شد

عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری تبریز کذب محض است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از مهر، کریم صادقزاده ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن ابراز تاسف شدید از انتشار خبر خرید سهام باشگاه تراکتورسازی تبریز توسط شهرداری تبریز گفت: اولا این خبر را به شدت تکذیب می کنم و ثانیا از تمامی عزیزان استدعا داریم از اظهاراتی که جنبه واقعیت ندارد خوداری کنند.

وی ادامه داد: چنین موضوعی نه در شورای شهر مطرح شده و نه شهردار از چنین موضوعی اطلاع دارد. حال برخی اظهارات مدیران شهرداری بر چه اساسی و با کدام مجوزی نسبت به خرید سهام باشگاه تراکتورسازی توسط شهرداری تبریز اظهار نظر می کنند، باید به شورای شهر پاسخ قانع کننده ای بدهند که موجب تشویش اذهان عمومی شده اند.

وی گفت: طبق مصوبات بودجه سال جاری، باشگاه داری و تیم داری حرفه ای، جزو برنامه ها و سیاست های شهرداری نیست و در نظر داریم که نسبت به توسعه و حمایت همه جانبه از ورزش همگانی و ورزش محلات که برنامه های جامع و راهبردی تدوین شده است، اقدام کنیم.

صادقزاده ادامه داد: لازم می دانم اشاره کنم که حتی کارهای مطالعاتی و مذاکرات مربوط به واگذاری سهام باشگاه شهرداری به یک شرکت توانمند در منطقه نیز انجام شده که در مراحل نهایی است.

وی گفت: شایسته نیست که با اظهارنظرهای غیر منطقی، در شرایطی که مجموعه شهرداری با مشکلات مالی وانجام پروژه های عمرانی شهری دست و پنجه نرم می کند، مردم را نسبت به شورای شهر و شهرداری بدبین کرده و موجب نارضایتی همشهریان شویم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز در پایان خاطر نشان کرد: ما به عنوان هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی، برخود وظیفه می دانیم که حمایت کامل و همه جانبه داشته باشیم ولی تاکید می کنم که هیچ برنامه ای برای خرید سهام باشگاه تراکتورسازی تبریز توسط شهرداری نداریم و از تیم محبوب و پرآوزه تراکتورسازی تبریز همه جانبه در حد مقدورات و امکانات حمایت جدی خواهد شد .

وی گفت: از مسئولین ارشد استان تقاضا دارم که در جهت تعیین تکلیف باشگاه تراکتورسازی تبریز، عنایت و توجه ویژه ای داشته باشند و نسبت به واگذاری آن به اشخاص حقیقی و یا حقوقی که صلاحیت های لازم را داشته باشند، اقدام کنند.

 
نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.