آخرین خبرها
از 4 الی 6 اردیبهشت ماه؛

بازدید از موزه‌های آذربایجان شرقی رایگان شد

رئیس امور موزه‌ها و اموال منقول تاریخی استان، گفت: بازدید از تمامی موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در روز های ۴ الی ۶ اردیبهشت ماه برای عموم مردم رایگان است.

به گزارش عصرآزادی، “مهدی بزاز دستفروش”، رئیس امور موزه‌ها و اموال منقول تاریخی استان گفت: به مناسبت رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ ، تمامی موزه‌ها و اماکن فرهنگی و تاریخی تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی در روز های ۴ الی ۶ اردیبهشت ماه برای عموم مردم رایگان است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه کهن شهر تبریز در روزهای اخیر میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری خواهد بود، لذا اداره کل میراث فرهنگی استان جهت ارائه خدمات ویژه به گردشگران در راستای بهره مندی بیشتر از جاذبه های گردشگری، این امکان را برای گردشگران فراهم ساخت.
رئیس امور موزه‌های استان ادامه داد: آذربایجان شرقی دارای ۱۹ موزه می باشد که ۱۲ موزه از این مجموعه در تبریز واقع شده است که در این ایام نیز به صورت مستمر آماده پذیرش میهمانان و گردشگران خواهند بود.

بزاز دستفروش، در پایان خاطرنشان کرد: در بازدید هموطنان از مراکز مذکور، بروشور های راهنمای موزه ها و اقلام فرهنگی ارائه خواهد شد تا اطلاعات لازم جهت آشنایی بازدیدکنندگان با مکان حاضر به طور کامل صورت پذیرد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.