آخرین خبرها
یاران کمالوند تراکتور را در تبریز متوقف کردند/

تساوی تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان در تبریز

دیدار دو تیم تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان با تساوی یک بر یک در تبریز پیان یافت.

به گزارش عصرآزادی، تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۸ امروز (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان کمالوند در پایان نیمه اول با یک گل از سد میزبان خود عبور کردند.

تک گل تیم صنعت نفت آبادان را آگوستو سزار در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند؛ این گل در حالی به ثمر رسید که تراکتوری‌ها مشغول حمله بودند، اما در ضد حمله صنعت نفت آبادان به گل رسید.

تراکتورسازی در اوایل نیمه نخست بارها موقعیت‌های خوب گلزنی را از دست داد و حتی یک‌بار دروازه صنعت نفت آبادان را هم باز کرد، اما این گل از سوی داور مردود اعلام شد.

در نیمه دوم که تراکتورسازی کار را بهتر از حریفش آغاز کرده بود، بالاخره موفق شد در دقیقه ۵۸ توسط دانیال اسماعیلی فر به گل تساوی دست پیدا کند. اشتباه مسعود ابراهیم‌زاده و فرصت‌طلبی دانیال اسماعیلی فر که با شوتی محکم از داخل محوطه، دروازه نفت را باز کرد.

در ادامه شاگردان ساغلام هر چه زدند به در بسته خوردند. کم‌دقتی مهاجمان تراکتورسازی یکی بعد از دیگری باعث می‌شد که آه از نهاد نیمکت نشینان و هواداران تراکتورسازی بلند شود و بازی با همان تساوی یک – یک به اتمام برسد.

با این تساوی تراکتورسازی ۳۱ امتیازی شد و جایگاهش را در رده دهم جدول رده‌بندی مستحکم‌تر کرد. مهم‌ترین اتفاقی که برای شاگردان ساغلام با این نتیجه رخ داد، این بود که آنها بالاخره بقای خود در لیگ برتر را حتی روی کاغذ هم قطعی کردند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.