آخرین خبرها

تور خبری شرکت هواپیمایی ترکیه آغاز به کار کرد

عصرآزادی/ استانبول/ آیدین خطیبی: تور خبری شرکت هواپیمایی ترکیه که قرار است به مدت سه روز در شهر استانبول ترکیه برگزار شود از امروز پنجشنبه آغاز به کار کرد.


به گزارش خبرنگار عصرآزادی از استانبول، در اولین روز این تور خبری که خبرنگارانی از شهر تبریز و شیراز در آن شرکت دارند و با حمایت مالی شرکت هواپیمایی ترکیه جهت شناساندن اماکن گردشگری شهر استانبول برگزار می شود، ابتدا نماینده رسانه های کشورمان از سالن İstanbul Arrival Lounge یا همان سالن CIP مخصوص هواپیمایی ترکیه در فرودگاه آتاتورک استانبول دیدار کردند. از این سالن که برای اقامت مسافران خارجی با تمامی امکانات رفاهی طراحی شده است، مسافران عضو Miles&Smiles Elite Plus و بیزنس ترکیش ایرلاینز می توانند استفاده کنند و در آن خدماتی مثل سرو غذاهای متنوع گرم و سرد، اینترنت، اتو و… به صورت رایگان برای مسافران ارایه می شود.
عصر همان روز نیز خبرنگاران حاضر در این تور خبری، در یکی از رستوران های غذاهای دریایی طرف قرارداد با ترکیش ایرلاینز در استانبول حضور یافته و با صرف حدود ۲۰ نوع از غذاهای دریایی مخصوص ترکیه، از نزدیک با این نوع غذاها آشنا شدند.
لازم به توضیح است در این ضیافت شام علاوه بر غذاهای متنوع دریایی انواع دسر و میوه نیز به نمایندگان رسانه های کشورمان سرو شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.