آخرین خبرها
سرمربی تراکتورسازی سالن نشست خبری را ترک کرد

ساغلام: «اشتباهات دفاعی ساده» سرنوشت تراکتورسازی است/ دوست دارم به کارم در ایران ادامه بدهم

سرمربی تیم تراکتورسازی اشتباهات دفاعی ساده را سرنوشت تیمش در لیگ شانزدهم دانست.

به گزارش عصرآزادی به نقل از نصر، ارطغرول ساغلام پس از شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل سپیدرود، اظهار داشت: حریف ما در نیمه دوم در زمین خودش حضور داشت و فقط دفاع می‌کرد. آنها خطر سقوط به لیگ دسته اول را احساس می‌کردند و به همین خاطر مجبور بود در این بازی امتیاز بگیرد تا در لیگ برتر بماند.

وی افزود: این اتفاق در بازی‌های قبلی هم برای ما اتفاق افتاده؛ ما خیلی خوب بازی کردیم و حریف نتوانسته به دروازه‌مان نزدیک شود، اما خودمان گل را به آنها تقدیم کردیم. ما این همه موقعیت از دست می‌دهیم و حتی به تیر دروازه می‌زنیم، اما این حریف‌مان است که برنده می‌شود. با این وجود ما در این زمین و محیط نامناسب سعی کردیم فوتبال خوبی بازی کنیم؛ مخصوصاً در نیمه دوم حریف را در زمین خودش محبوس کردیم.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه دوست دارد به کارش در ایران ادامه بدهد، خاطرنشان کرد: در واقع بچه‌ها خوب بازی کردند اما نتیجه بد است. متأسفانه اشتباهات دفاعی ساده سرنوشت ما در این فصل است. وقتی در ۱۳ بازی ۴۰ موقعیت ساده به حریف می‌دهیم، نشان می‌دهد که ما مشکل داریم. با این وجود می‌گویم که امروز تیمی که لایق برد بود ما بودیم.

در ادامه نشست خبری ساغلام، خبرنگارانی که مأموران ورزشگاه از ورود آنها به نشست خبری ممانعت کرده بودند،‌ با ناراحتی وارد سالن کنفرانس شدند و سرمربی تیم تراکتورسازی در واکنش به این موضوع نشست خبری را ترک کرد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.