آخرین خبرها
هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال

توقف خانگی تراکتورسازی مقابل سپاهان/ خطر سقوط بیخ گوش تیمِ ساغلام

تیم تراکتورسازی در خانه خود مقابل سپاهان متوقف شد تا همچنان خطر سقوط را بیخ گوش خود احساس کند.

به گزارش عصرآزادی، تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان از ساعت ۱۸ امروز (شنبه) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند و در نهایت به تساوی یک – یک رضایت دادند.

تراکتورسازی که با تک گل دانیال اسماعیلی‌فر در نیمه نخست برنده به رختکن رفته بود، در نیمه دوم هم بیشتر تمرکزش روی حفظ بازی بود، اما در نهایت در دقیقه ۷۲ با ضربه سر مهدی شریفی دروازه‌اش را باز شده دید تا بازی به تساوی یک – یک کشیده شود.

در اندک دقایق باقی‌مانده تا پایان بازی هم تراکتورسازی نتوانست فرصت‌های زیادی را ایجاد کند تا این بازی با تقسیم امتیازات به اتمام برسد.

با این تساوی، تراکتورسازی ۳۰ امتیازی شد و در رده دهم جدول رده‌بندی باقی ماند و سپاهان هم با رساندن شمار امتیازاتش به عدد ۲۷ جایگاهش را در رده یازدهم جدول مستحکم‌تر کرد.

شاگردان ارطغرول ساغلام این فرصت را داشتند که با پیروزی مقابل سپاهان بقای خود در لیگ برتر را قطعی کنند، اما این اتفاق رخ نداد تا خطر سقوط به لیگ دسته یک همچنان بیخ گوش تراکتورسازی باشد. سرخپوشان تبریزی برای قطعی کردن بقای خود در لیگ برتر فقط به یک امتیاز از سه بازی بعدی‌شان نیاز دارند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.