آخرین خبرها
معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی:

دعوت از خوانندگان خارجی برای حضور در تبریز کذب است/ رسانه ها با اخبار کذب به دنبال جذب مخاطب نباشند

معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با تکذیب خبر دعوت از خواننده ترکیه ای برای حضور در جشن ویژه تبریز ۲۰۱۸ گفت: هنوز به منظور برگزاری جشن تبریز ۲۰۱۸ تنظیم برنامه صورت نگرفته است.

به گزارش عصرآزادی به نقل از نصر، رحیم شهرتی فر در گفت و گویی افزود: از هیچ هنرمند خارجی برای حضور در ویژه برنامه ها و جشن های تبریز ۲۰۱۸ دعوت نشده است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی و آذربایجان عزیز مملو از هنرمندان فاخر وتوانمندی است که در صورت فراهم شدن فرصت هنرنمایی بسیار ارزشمندی را انجام می دهند و نیاز به ارایه برنامه توسط هنرمندان خارجی نیست.

شهرتی فر با بیان اینکه متاسفانه برخی از رسانه ها صرفا به منظور جذب مخاطب اقدام به انتشار اخبار کذب می کنند افزود: انتشار چنین اخباری که با فرهنگ ایرانی اسلامی ما تعارض دارد به هیچ وجه در شان و منزلت رسانه های داخلی نیست.

وی اضافه کرد: انتشار چنین اخبار کذبی آثار منفی دارد به ویژه زمانی که از نام افراد و اشخاص خاصی نیز در اخبار استفاده می شود و به واقع انعکاس این نوع اخبار به شخصیت و حیثیت افراد ضربه می زند.

این گزارش حاکی است، از صبح امروز برخی کانال های تلگرامی با انتشار اخباری مبنی بر حضور ابراهیم تاتلسیس از خوانندگان مشهور ترک در تبریز با دعوت یکی از  سرمایه گذاران مشهور تبریزی مطرح کرده بودند که بدینوسیله تکذیب شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.