آخرین خبرها
بازی تراکتورسازی تبریز – الاهلی عربستان

کاظم محمودی: بازی‌های آسیایی تراکتورسازی با نتایج این تیم همخوانی ندارد

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز گفت: نحوه بازی‌های آسیایی تیم تراکتورسازی با نتایج این تیم در این مسابقات همخوانی ندارد.

به گزارش عصرآزادی به نقل از فارس، کاظم محمودی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم تراکتورسازی در بازی امشب برای کسب ۳ امتیاز بازی و پیروزی به برابر تیم الاهلی عربستان قرار می‌گیرد و تمام برنامه‌های تیم برای برد این بازی چیده شده است.

وی گفت: نتایج تیم تراکتورسازی با بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا همخوانی نداشته و ما در هر ۴ بازی برگزار شده در این مسابقات نسبت به حریف خود برتری محسوس داشته و می‌توانستیم امتیازات بیشتری در این مسابقات کسب کنیم.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز افزود: در گلزنی با بدشانسی مواجه هستیم و امیدواریم در این بازی دیگر با این مشکل مواجه نبوده و با شکست تیم الاهلی برای بازی تیم الغرافه در تبریز و صعود به دور بعدی امیدوار شویم.

وی تصریح کرد: در بازی رفت هم می‌توانستیم تیم الاهلی را شکست دهیم و‌لی عدم استفاده از موقعیت‌های به دست آمده سبب شده که نتیجه را از دست دهیم، اما در بازی امشب به دنبال کسب ۳ امتیاز بوده و برای پیروزی نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست.

در دور پنجم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم تراکتورسازی امشب ساعت ۲۰:۵۰ در ورزشگاه طحنون بن محمد به مصاف الاهلی عربستان می‌رود.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.