آخرین خبرها
در کمپین صادرات خرده فروشی صنایع دستی در استان آذربایجان شرقی مطرح شد

ضرورت توجه به ارتقای سطح دانش تجارت الکترونیک در بین هنرمندان صنایع دستی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به ارتقای سطح دانش تجارت الکترونیک در بین صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی استان تاکید کرد.
فرشاد به آفرین روز سه شنبه ۳۰ آبان در کمپین صادرات خرده فروشی صنایع دستی استان با اعلام این مطلب افزود: استان با دارا بودن ۱۰ هزار هنرمند در ۸۰ رشته صنایع دستی ظرفیت بالایی در تولید و عرضه این محصولات دارد.
وی گفت: برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از این ظرفیت از مهم ترین اولویت های معاونت صنایع دستی استان است و بر همین اساس به دنبال ایجاد بهترین شرایط برای معرفی و شناساندن صنایع دستی استان هستیم.
به آفرین به مهم ترین مؤلفه ها در خصوص توسعه صنایع دستی اشاره و تصریح کرد: بحث معرفی و فروش مهم ترین عاملی است که باید برای رونق صنایع دستی استان مورد توجه قرار گیرد و در صورتی که این مهم محقق شود، بسیاری از معضلات و مشکلات فعلی فعالان صنایع دستی حل خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: ارتقای سطح دانش و به کارگیری روش های نوین از جمله بازاریابی الکترونیکی می تواند موجبات معرفی هنر غنی این استان را در سطح بین المللی و بازارهای جهانی محقق سازد.
معاون صنایع دستی استان به اشاره بر برگزاری موفق هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز در سال ۹۵ گفت: در این نمایشگاه فروشی بالغ بر ۹۱۰ میلیون تومان در مدت ۵ روز هم در حوزه فروش و سفارش تولیدات صنایع دستی ثبت شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.