آخرین خبرها
سرمربی اسبق تیم کاتای ایران و شهرداری تبریز/

از ریاست فدراسیون کاراته گذشتم/ فعالیت مربی گری را فعلا کنار می گذارم

عصرآزادی/ وحید پوررضوی: سعید دباغ نیکوخصلت – سرمربی اسبق تیم کاتای ایران و شهرداری تبریز – می باشد، این مربی موفق در سال های گذشته به همراه کاتاروهای تبریز نخستین مدال طلای کاتای تاریخ کاراته ایران را در آسیا برای کشورمان کسب نموده است.
نیکوخصلت در خصوص آخرین وضعیت تیم کاراته شهرداری تبریز و کاتا کای های این تیم اظهار کرد: کاتاکای های تبریزی دوره بسیار درخشانی را در سال های گذشته سپری کرده اند و در این دوره نیز موفق شدند با عملکرد بسیار ایده آل نتایج و مدال های بسیاری برای کاراته کشور و آذربایجان شرقی کسب نمایند.

وی افزود: این مسئله طبیعی است که هر ورزشکاری هم روز های خوب دارد و هم روز هایی که با افت مواجه است و این برای کاتاکای های تبریزی نیز اتفاق افتاده است.

سرمربی اسبق تیم ملی کاراته ایران گفت: اگر کاتاکای های تبریزی از نظر امکانات و مسائل مالی تامین باشند شرایط بدنی آنها طوری است که می توانند ۳ سال دیگر در اوج بوده و برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

نیکوخصلت تصریح کرد: کاتاکای های تبریزی باید به دنبال تشکیل زندگی و شغل ثابت برای خودشان باشند و به نوعی آینده خود را بسازند که شاید این موارد موانعی است تا دیگر این ورزشکاران از ورزش حرفه ای فاصله گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: این ۳ ورزشکار از زمان نوجوانی زیر نظر من تمرین کرده اند و من اول به عنوان دوست و بعد مربی کنار این کاراته کای ها بوده ام و خوشحالم که روز های موفقی را با این ورزشکاران سپری و اولین مدال طلای کاراته ایران را با کمک و همدلی یک دیگر توانستیم برای کشور کسب کنیم.

وی در خصوص ادامه مربیگری تیم کاراته شهرداری تبریز گفت: متاسفانه به دلیل بالا بودن مشغله کاری دانشگاه تربیت بدنی و کارهای اجتماعی و نیز از سوی دیگر اخیرا وظیفه سنگینی که در شورای شهر دارم نمی توانم در کنار تیم باشم لذا اگر با این ۳ جوان صحبت کنید صحبتی در خصوص اینکه زمان بازنشستگی آنها رسیده است نمی کنند چون هنوز هم پتانسیل تداوم ورزش حرفه ای را دارند ولی با توجه به شرایط موجود هنوز شرایط ادامه دادن را ندارند که امیدواریم با کمک مسوولان بتوانیم این کاراته کای ها را بار دیگر در سکوی قهرمانی مشاهده نماییم.

عضو شورای شهر تبریز در پایان تاکید کرد: من در سال های اخیر با تمام توان برای موفقیت این ۳ کاراته کای کشور تلاش کرده ام و به خاطر این امر، از سمت ریاست فدراسیون کاراته نیز گذشتم تا نشان دهم همه چیز پست و مقام نیست!

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.