آخرین خبرها
هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر این هفته پیگیری خواهد شد و نمایندگان استان یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین بازی‌های خود را مقابل حریفان خود برگزار خواهند کرد که نتایج بازی‌ها برای یکدیگر تأثیرگذار خواهد بود و به‌نوعی تیم‌های تبریزی به سود هم‌بازی خواهند کرد

تیم های تبریزی به نفع هم بازی می کنند!

هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر این هفته پیگیری خواهد شد و نمایندگان استان یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین بازی‌های خود را مقابل حریفان خود برگزار خواهند کرد که نتایج بازی‌ها برای یکدیگر تأثیرگذار خواهد بود و به‌نوعی تیم‌های تبریزی به سود هم‌بازی خواهند کرد.

گسترش فولاد- استقلال تهران
ورزشگاه : بنیان دیزل
ساعت:۱۷:۳۰

یکی از مهم‌ترین بازی‌های این هفته بین تیم‌های گسترش فولاد و استقلال تهران برگزار خواهد شد که این بازی روز پنجشنبه در استادیوم اختصاصی تیم گسترش فولاد برگزار شد.
تیم استقلال تهران برای حفظ جایگاه دومی خود به سه امتیاز بازی نیاز مبرم دارد و تلاش خواهد کرد تا با برتری مقابل گسترش جایگاه دومی خود را از دست ندهد در مقابل تیم گسترش فولاد هم در هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی را از خود نمایش داده است و این بازی علاوه بر خود گسترش برای تراکتور هم مهم است چون در صورت متوقف کردن استقلال توسط گسترش و نتیجه گرفتن تراکتور این تیم می‌تواند به جایگاه دوم خود برگردد.
تیم استقلال تهران در نیم‌فصل دوم نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است و علیرضا منصوریان روزبه‌روز شناخت بهتری از تیم پیدا می‌کند و این باعث شده است تا تیم استقلال شرایط خوبی را داشته باشد و با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ این تیم شرایط بهتری را پیدا می‌کند.
گسترش فولاد امیدوار است با حمایت هوادارانش و هواداران پرشور تراکتور استقلال را متوقف کند تا به تراکتور کمک کند جایگاه قبلی خود را در جدول دوباره به دست آورد.

ماشین‌سازی – پدیده مشهد
ورزشگاه: یادگار امام تبریز
ساعت:۱۷:۰۰

تیم ماشین سازی تبریز هم که شرایط خوبی در لیگ ندارد اخرین تلاش های خود را می کند تا با کسب نتیجه در هفته های پایانی در لیگ برتر بماند .با وجود اینکه سبز پوشان تبریزی کار بسیار سختی را در ادامه لیگ دارند ولی بازیکنان و مسولان این تیم هنوز امیدوار هستند تا این تیم درلیگ حفظ شود.
تیم پدیده مشهد هم با بردی که هفته گذشته کسب کرده است با روحیه خوبی به مصاف ماشین سازی خواهد رفت و این کار را برای تیم میزبان سخت خواهد کرد .
ماشین سازی دیگر فرصت اشتباه ندارد و اگر می خواهد در لیگ بماند باید در بقیه بازی ها خود و این بازی نتیجه بگیرد و امیتاز جمع کند و منتظر باشد تا دیگر تیم های پایین جدول نتیجه نگیرد.
بدون شک حمایت هواداران می‌تواند برای بازیکنان ماشین‌سازی روحیه‌بخش باشد و امیدواریم هواداران تبریزی این تیم قدیمی و ریشه‌دار را در این بازی تنها نگذارند و با حمایت خود مانع از سقوط این تیم به دسته یک شوند.

صبای قم – تراکتورسازی
ورزشگاه: یادگار امام قم
ساعت:۱۹:۰۰

دیگر نماینده فوتبال استان تیم محبوب تراکتورسازی این هفته در یک بازی سخت و حساس میهمان تیم صبای قم خواهد بود که این بازی برای تراکتور برای کم شدن اختلاف امتیاز با دیگر تیم‌های بالای جدول وهم برای ماشین‌سازی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
تراکتوری‌ها هفته قبل مقابل تیم همشهری خود گسترش فولاد متوقف شدند تا هم فرصت کم کردن اختلاف امتیاز با تیم صدرنشین را از دست بدهند و هم جایگاه دومی خود را تقدیم استقلال کنند.
این بازی علاوه بر تراکتور برای ماشین‌سازی هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود چون تیم صبای قم به دلیل شرایطی که در پایین جدول دارد خطر سقوط را احساس می‌کند و ماشین‌سازی برای زنده شدن شانس بقا در لیگ باید این هفته هم مقابل حریفش سه امتیاز را بگیرد و هم منتظر باشد تا تراکتور صبا را شکست دهد.
تراکتورسازی در مقابل صبا بازیکن محروم و مصدوم ندارد و این خبر خوبی برای هواداران تبریزی است که این تیم با شرایط ایده آلی به مصاف حریف خود خواهد رفت.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.