آخرین خبرها
طی ۵ سال آینده؛

۲۰۲هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی احداث می شود

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: بر اساس هدف گذاری صورت گرفته طی پنج سال آینده ۲۰۲ هزار واحد مسکونی در استان احداث خواهد شد.

تقی کهوریان در آیین تودیع و معارفه  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی اظهارداشت: بخشی از این واحدهای مسکونی در مناطق روستایی و بخشی نیز در قالب مسکن مهر خواهد بود.

وی ادامه داد: یکی از علت‌های مهاجرت روستاییان به شهرها عدم وضعیت مناسب درآمد روستاییان است که در طرح ششم توسعه باید اقدامات لازم انجام گیرد تا از این مهاجرت‌ها جلوگیری شود.

کهوریان با اشاره به اینکه بیش‌تر فعالیت بنیاد مسکن در روستاهاست گفت: بهبود وضعیت زندگی روستایی بر عهده این سازمان بوده که در دهه ۸۴ تا ۹۴ سرانه نیز خانواده های روستایی کم شده است و باید در آمد پایدار روستاییان در کشور انجام شود.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: در حال حاضر طرح‌های لازم برای اجرای طرح هادی آماده بود و برای اجرایی شدن این طرح‌ها نیازمند تخصیص بودجه هستیم.

کهوریان خاطر نشان کرد: یکی از علت‌های مهاجرت روستاییان به شهرها عدم وضعیت مناسب درآمد روستاییان است که در طرح ششم توسعه باید اقدامات لازم انجام گیرد تا از این مهاجرت ها جلوگیری شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات ایوب عزیزی مدیرکل سابق بنیاد مسکن آذربایجان غربی قدردانی و محمود بدلی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی منصوب شد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.