آخرین خبرها

پیش‌بینی افتتاح شهربازی مدرن ارومیه تا ۳ ماه دیگر

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از پیش بینی ۳ ماهه افتتاح شهربازی مدرن ارومیه خبر داد.

روح الله حضرت‌پور گفت: تمامی دستگاه‌های خریداری شده شهربازی وارد کشور شده و در گمرک جلفا نگهداری می شود تا شرایط لازم برای نصب دستگاه‌ها مهیا شود که امید است با مساعد بودن جو مناسب استان از نظر بارندگی تا ۳ ماه دیگر شهربازی مدرن ارومیه افتتاح شود.

وی با بیان اینکه فضا سازی های لازم برای افتتاح شهربازی مدرن ارومیه انجام شده است افزود: فنداسیون و زیر ساخت های لازم و مطمئن برای نصب دستگاه ها در حال انجام است و مهندسان ایتالیایی برای جاسازی دستگاه‌ها در چی چست حاضر هستند.

حضرت پور در خصوص دستگاه‌های شهربازی مدرن ارومیه گفت: ایجاد یک شهربازی مدرن از چند سال گذشته یکی از مهم‌ترین نیازها و معضلات شهری بوده و دستگاه‌های شهربازی مدرن ارومیه  از جمله چرخ فلک ۴۰ متری در این منطقه بی نظیر است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معماری اسلامی زیبایی برای محوطه شهربازی طراحی شده است افزود: ۶۰۰ هزار نهال و گل در محوطه فضای سبز شهربازی کاشته شده است و کار فضای سبز و زیبا سازی محوطه به اتمام رسیده است.

وی از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی شهربازی ارومیه خبرداد و گفت: به جد پی‌گیر اتمام کار شهربازی هستیم و کارگران و مهندسین فعالانه در جهت اتمام کار شهربازی و افتتاح آن در موعد مقرر تلاش می کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر علت انتخاب محل احداث شهربازی ارومیه گفت: منطقه چی چست به دلیل مراجعه کنندگان و توریست پذیری بالای آن محل مناسبی برای شهربازی است و علاوه بر احداث مرکز تفریحی و شهربازی مدرن ارومیه شاهد احداث بازار و مراکز رفاهی برای جذب توریست در منطقه خواهیم بود.

نظرات: 1

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.