آخرین خبرها
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران:

راهداري نمونه تجسم عيني ايثار در سختي‌هاست

مازندران – عصرآزادی: مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان كرد: راهدار سفير آرامش جاده هاست و در ذهن خود چيزي به جز خدمت به همنوع و رفاه و آسايش آن نمي اندشيد.

مهندس احمد آفرین محمدزاده در ضمن اعلام این مطلب عنوان كرد: راهداري عشق خدمت به همنوع بوده و راهدار انسان مخلص و ايثارگري است كه رضايت خداي سبحان و خشنودي و آسايش خاطر همه انسان‌هايي كه در گذر شريان‌هاي حياتي كشور يعني (راه) در حال عبور و مرور مي باشند را همواره در انديشه پاك و بي آلايش خود قرار داده است.

مهندس محمدزاده در خصوص عمليات راهداري زمستاني اظهار داشت: منظور از راهداري زمستاني، كليه فعاليت‌ها و اقداماتي است كه در مقابله با برف، يخ، كولاك و بهمن در مناطق برفگير، يخبندان – كولاك گير راه‌ها به وسيله نيروهاي راهدار و با بهره گيري از ماشين آلات و تجهيزات خاص راهداران زماني انجام مي شود تا راه براي تردد وسايل نقليه باري و مسافري آماده شود.

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران به شرایط جوی موجود در استان اشاره و خاطر نشان ساخت: با توجه به کاهش دما و بارش سنگین برف در چند روز اخیر در سطح محورهای کوهستانی، تلاش راهداران این اداره کل برای برقراری تردد و بازگشایی راه ها ستودنی است.

وی در ادامه از حضور مستمر و حمایت های همه جانبه مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران و مهندس نوروزی مدیرکل راه و شهرسازی استان و دیگر مسوولین دستگاه های امداد و نجات جاده ای که همراه و همگام با راهداران این اداره کل در خصوص بازگشایی راه ها بودند تشکر و قدردانی ویژه نمود.

گفتني است در طول ۱۰۳۱۰ كيلومتر راه اصلي، فرعي و روستايي مازندران ۲۰ راهدارخانه ثابت و سيار فعاليت كرده كه ۳۰۰نفر از راهداران سخت كوش در قالب ۳۳ اكيپ راهداري زمستاني و با ۲۵۰ دستگاه ماشين آلات راهداري در ۳۷۰۰ كيلومتر از راه‌هاي برفگير و كوهستاني استان به انجام فعاليت هاي راهداري زمستاني مشغول هستند.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.