آخرین خبرها

اقدام چند فرصت‌طلب دال بر ناامنی مرز مهران نیست

فرمانده انتظامی ایلام گفت: اقدام چند فرصت‌طلب دال بر ناامنی مرز مهران و زیر سوال بردن تلاش مردم و مسوولان نیست.

سردار نورعلی یاری اظهار داشت: نیروی انتظامی قبل از اربعین حسینی تمهیداتی را برای برپایی امنیت تردد زوار از حیث ترافیکی و انتظامی و … اندیشیده است.

فرمانده انتظامی ایلام گفت: خوشبختانه از ابتدای این مراسم عظیم تا امروز که در حال پایان مراسم و بازگشت زوار اربعین حسینی هستیم کوچک‌ترین موضوع نا امنی و مشکلی از این دست در مرز مهران و مسیر تردد زوار در استان ایلام پدید نیامد که جا دارد از همکاری مردم استان و هم‌چنین زوار اربعین حسینی تقدیر به عمل آید چون بدون همکاری آنان دستیابی به این مهم امکان‌پذیر نبود.

وی ادامه داد: در طول مدت تردد زوار اربعین حسینی چه در زمان عزیمت به کربلای معلی و چه در زمان بازگشت از کربلا نیروی انتظامی همانند دیگر دستگاه‌های استان ایلام شبانه‌روز پای کار بوده و در حال خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی بوده است.

یاری اضافه کرد: خوشبختانه شهرستان مهران و مرز مهران در این مقطع حساس کنونی همانند دیگر ماه‌های سال از حیث شاخصه‌های امنیتی جزو شهر‌های امن استان ایلام محسوب شده است. وی در خصوص خرده سرقت‌های درون خودروها نیز تصریح کرد: برخی از زوار اربعین حسینی بدون توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس وسایل نقلیه خود را در برخی از مکان‌های غیرمجاز و یا معابر رها کرده که قطعا این‌گونه رهاسازی خودرو عواقبی نیز در پی خواهد داشت.

فرمانده انتظامی ایلام گفت: قطعا اقدام چند فرصت‌طلب و سرقت از خودروهای زوار حسینی در مرز مهران دال بر ناامنی مرز مهران و زیر سوال بردن تلاش مردم و مسوولان نیست.

 

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.