آخرین خبرها
همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛

دو عنوان کتاب درانتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل رونمایی شد

اردبیل- همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، از دو عنوان کتاب بوستان شفابخش و آیین زندگی انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل رونمایی شد.

در مراسم رونمایی این دو عنوان کتاب که در سالن جلسات جهاددانشگاهی برگزار شد رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل کتاب را وسیله انتقال اندیشه و افکار یک شخص به سایرین خواند و گفت: کتاب در زمان و جغرافیا حرکت می‌کند و فرهنگ، تمدن و آموزه‌ها از طریق آن، نسل به نسل به انسان‌ها منتقل می‌شود.

داریوش لطیفی کتاب را بهترین هدیه خواند و افزود: اهدای کتاب باعث باز شدن در جدید پیش روی هدیه گیرنده و باعث آشنایی او با آموزه‌های جدیدی  می‌شود.

وی تصریح کرد: خدمتی که می‌توانیم در عرصه کتاب انجام دهیم این است که مولف و یا خواننده کتاب باشیم و ارزش کتاب را حفظ نماییم و در هفته گرامیداشت کتاب‌خوانی به خود قول دهیم که حداقل یک کتاب در  طول یک هفته بخوانیم.

در این مراسم مسوول انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل هفته کتاب را بهانه‌ای برای انس بیش‌تر با کتاب اعلام کرد و گفت: جهاددانشگاهی دارای سوابق فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و از سازمان‌های نمونه انتشارات علمی در سطح کشور است.

مهران محمدی اضافه کرد: جهاددانشگاهی استان در حوزه علوم انسانی، درمان و سلامت قدم‌های موفقی به ویژه در حوزه نشر کتاب‌های علمی و دانشگاهی برداشته است.

وی از انتشار ۴۰ عنوان کتاب در جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد و افزود: در اواخر سال ۱۳۹۴ انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل مجوز فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ کرده است.

محمدی معیار نشر کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل را بار علمی و آموزشی این کتاب‌ها عنوان کرد و گفت: سطح علمی کتاب‌های این انتشارت توسط اساتید و اعضای هیئت علمی مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

در این مراسم گزارشی از روند تالیف کتاب‌های بوستان شفابخش و آیین زندگی توسط حجت‌الاسلام طاهر عزت‌خواه و اکبر غاربی، مولفان این کتاب‌ها ارایه شد.

 

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.