آخرین خبرها
استاندار اردبیل:

تزریق ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در استان اردبیل

استاندار اردبیل از تزریق ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در استان اردبیل خبر داد.

مجید خدابخش در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان اردبیل خواستار تدوین طرح توجیهی برای پرورش ماهی قزل‌آلا و خاویار در سد کیوی شد و تاکید کرد: این یک فرصت طلایی برای توسعه منطقه کوثر و اشتغالزایی در این منطقه است.

وی خواستار اختصاص زمین جهت ایجاد بازار ماهی و آبزیان در اردبیل شد و افزود: با ایجاد بازار ماهی و آبزیان قطعاً رستوران ویژه غذاهای دریایی نیز در جنب این بازار ایجاد خواهد شد.

خدابخش تصریح کرد: در وضعیت بی‌پولی دولت، تنها در بخش واحدهای تولیدی ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان اردبیل توسط دولت تدبیر و امید تزریق شده است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان اردبیل از دو سال گذشته فعالیت خود را در استان اردبیل آغاز کرده است، گفت: از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم با تلاش خود در مجلس، ردیف بودجه مستقلی را برای پارک استان ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه اگر شرکت‌های دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری مستقر باشند از مزایای منطقه آزاد بهره‌مند می‌شوند، افزود: این یک حمایت بزرگ از طرف دولت است که تسهیلات ارزان قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

نظرات: 0

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای *دار را پر کنید.